UXDE dot Net

Svatební hořící love story

By -

Představte si svůj svatební den. Jak by měl vypadat? Chtěli byste v něm mít kromě svého partnera něco speciálního? Michael Wolber a April Hartley nic speciálně neplánovali, osud to však zařídil jinak. V blízkosti místa obřadu se totiž rozšířil požár! Svatební fotograf Josh Newton to využil a použil oheň jako příležitost zachytit krásné a vydařené fotografie. Na první pohled to vypadá, jakoby je tam požár schválně, aby měli novomanželé neuvěřitelné fotografie a vzpomínky, které doslova odrážejí jejich vzájemnou hořící lásku. Opak je však pravdou.

Požár zasáhl nedaleko ideálního místa obřadu. Těsně před ním byla nevěsta informována, že by ranč musel být evakuován a uzavřen. Všichni hosté by se museli se slzami v očích přestěhovat a narychlo změnit místo obřadu. Hasiči měli zřejmě pro ně velké srdce, protože nakonec obřad pokračoval. Když byli hosté doslova vyhnáni z místa svatby, rychle se začala evakuace celého ranče.

Fotograf se se scénou požáru pěkně pohrál. Na první pohled se obřad zdá být jako scéna z katastrofického filmu, ale konec konců jsou to klidné záběry se špetkou romantiky. Šťastný Michael o svých pocitech taky prozradil, že to „bylo jako ve filmu“. Po zveřejnění dostaly snímky název Burning Love.

svadba svadba1 svadba2 svadba3 svadba4 svadba5 svadba6 svadba7 svadba9 svadba10

Zdroj: boredpanda.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>