UXDE dot Net

Mějte úžasný ranní sex

By -

Mít sex jako první věc po probuzení, vám víc než vykouzlí úsměv na tváři, protože podporuje vaše zdraví, vztah i vzhled. Před začátkem těžkého pracovního dne, vřeštění budíku není to správné buzení. Co tak vyzkoušet hezčí probuzení a využít erotickou příležitost. Koneckonců, vědci tvrdí, že lidé, kteří začnou den sexem, jsou zdravější a šťastnější než ti, kteří ho nemají.

„Ranní sex uvolní chemický oxytocin, kteří způsobuje to, že lidé se cítí milováni a spojení po celý den.“ (Debby Herbenick , Ph.D., autorka Because It Feels Good)
Sex v časných ranních hodinách vás dělá silnějšími a krásnějšími: Ranní sex může posílit váš imunitní systém na celý den tím, že zvyšuje hladinu IgA, protilátky, které vás chrání proti infekci. Samozřejmě, vyvrcholení uvolňuje chemické látky, které zvyšují hladinu estrogenu, což zlepšuje tón a texturu pokožky a vlasů. Chcete mít co nejvíce z ranní lásky?

1004-rise-shag-6

Postupujte podle následujících kroků:

Nastavte si budík, aby hrál jemnou hudbu, jakmile se probudíte, potichu vykĺznite z pyžama. Pak zkuste tento trik: Pokud partner leží na zádech, položte ruce na jeho stehna s palci směrem ke genitáliím (naznačujte akupunkturu Alexis Arvidson). Pomalu přesouvejte vaše palce, pomalým kruhovým pohybem v průměru 2 palců. Podle starého učení akupunktury, třením této citlivé oblasti se krev přesune do jeho podsvětí.

Buďte svěží

Jděte do koupelny, umyjte si zuby, uděláte tím líp než kdybyste měli mít „dech draka“. „Nejen že vaše polibky mohou být mátové, ale mentol v zubní pastě může dát vašemu muži neopakovatelné vzrušení při orálním sexu,“ říká Herbenick. Zaměřte se na hlavičku jeho penisu a jeho šourkový kůži – 2 nejbohatší oblasti nervů. Berte na vědomí: Trvá několik minut, než účinky mentolu zapracují, takže buďte trpělivé, když to nepocítí hned.

Užijte si pohled

Část toho, co dělá ranní sex tak lahodně prvotním je to, že v denním světle je těžké schovat své vady. Tak ať vaše nejistota stáhne zadní stranu, užijte si potěšení a namísto zakrývání pod přikrývkou ji odhoďte a dopřejte si oba vizuálně vzrušení. Váš partner bude vyhřívaný pastvou pro oči a vy také. Studie provedené na Emory University zjistili, že ženy jsou při pohledech stejně vzrušené jako muži.

Využijte dobrodružství v přírodě

Tělo vašeho chlapa má hned ráno chuť na sex . „Pokud spí, testosteron, který se bude používat následující dny se hromadí.“ Říká Gabriela Lichterman, autorka 28 Days. „Od chvíle, kdy se probudí, má 3-hodinový prostor, kdy má největší špičkovou úroveň.“ Nedovolte mu plýtvat časem: Hop na palubu s jeho připraveným tělem.

1004-rise-shag-3

Dejte ven zvířecí sílu

Jakmile jste nahoře, přitulte se ke svému chlapovi a přivoňte ho. Vzhledem k tomu, že nebyl ještě osprchovaný, budete se cítit zvláštne. Podle vědců z Pensylvánské univerzity mužský pižmový pach podpaží je osvědčeným zrychlovačem. Opravdu, vyzkoušejte to!

Zkuste jednoduchou pozici

Vzhledem k tomu, že budete oba omámení, zkuste pozici, která vyžaduje málo úsilí: „spooning“. „I když jste tváří otočena od svého chlapa, roztáhněte vaše nohy a veďte ho do sebe,“ říká rodinný terapeut Jane Greer, Ph.D. „Jeho ruce se mohou volně pohybovat po vašich horkých místech a může vám šeptat do ucha něžné slova.“

Nainstalujte dvojitou sprchovou hlavici

Sprchování ve dvojici zní romanticky, ale pojďme se nato podívat reálné: prostor pod vodou je pouze pro jednoho. Nainstalujte si další sprchovou hadici, pustě teplou vodu, protože teplo přivádí krev pod povrch kůže. Namydlete se navzájem mátovým sprchovým gelem, vůně vás probudí (výzkum z Wheeling Jesuit University in West Virginia).

Rychlovka

„Sunrise sex“ nemusí být zdlouhavá záležitost. „Ve skutečnosti, ráno je ideální čas na rychlovku, protože budete pravděpodobně ve spěchu a stoupne vám adrenalin, tím posílíte celý zážitek.“ říká Greer. Vrhněte se na něj, když to nejméně očekává (například když vyjde ze sprchy, převléká se nebo když snídá), tehdy můžete přeskočit předehru. Studie publikované v The Journal of Sexual Medicine zjistili, že pokud ženy ignorovaly vnější rozptýlení (např. TV, notebook) rychleji přišli k vyvrcholení.

Mějte na paměti: Minutky nemusejí zahrnovat pohlavní styk. Horké a drsné milostné scénky, využití rychlého pocitu, vzájemné chytání se za zadky předtím než spěcháte do roboty, povede k silnici zanícené vášně pokud vzrušujícímu čekání na hravou noc.

Zdroj: womenshealthmag.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>