UXDE dot Net

Jak mám říct svému novému manželovi, že potřebuji čas i pro sebe?

By -

Jakmile se vypořádáte se svým novým manželem a s novými registračními položkami, je čas přijít na některé klíčové otázky soužití, zejména pokud jste nikdy předtím nežili s někým pro vás významným.

Nikdy jsem nežila s někým, až teď, když jsem se vdala. Jak mám říct manželovi, že bych potřebovala nějaký čas být sama jednou za čas?

Být vdaná neznamená, že musíte být nonstop s ním a být spojeni jako bedra. Ve skutečnosti, podle 25-leté studie psycholožky Terri Orbach na Univerzitě Michiganského institutu pro sociální výzkum, nedostatek času stráveného o samotě je větší příčinou nešťastných manželství jako špatný sexuální život. Když o tom mluvíte s manželem, nemusíte být konfrontační a vyhýbat se otázce pro něco jako „můj čas“. Namísto toho buďte specifická nato, co chcete a proč to potřebujete. Například, můžete mu říct, že byste se chtěli sama projít každé ráno a vyčistit hlavu před pracovním dnem. Dále si nastavíme čas, kdy budete trávit společné chvíle. Plánování data může zdát nevzrušujúce, ale zajistí, že je zde stále čas, kdy romantické pravidla a řeči o účtech, práci a práci na zahradě uhnou stranou.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>