UXDE dot Net

Afrodiziaka, které povzbudí chuť na sex

By -

Afrodiziaka jsou svými účinky známé po celém světě. Jsou to potraviny, které zlepšují sexuální vzrušení u mužů i u žen. Pokud hledáte způsob, jakým byste zvýšili svou nebo partnerovu sexuální touhu a potenci, vyzkoušejte některé z potravin, které vám zlepší chuť na sex a také aktivitu během samotného sexu.

Anýz

Anýz je populární koření, která je dost často používaná v kuchyni. Chutná trochu jako lékořice nebo fenykl a už dlouho se považuje za účinné afrodisiakum. Jeho silná, pronikavá aroma a komplexní chuť může zvýšit vzrušení a chuť na sex.

Banán

Konzumací zdravých a přírodních potravin můžete zvýšit energii a sílu těla, čímž se může zvýšit i sexuální touha. Banán svým falickým tvarem vytváří během konzumace sexy atmosféru a jednak je zároveň velmi výživný. Obsah draslíku v banánu může zvýšit produkci pohlavních hormonů.

Čokoláda

Čokoláda je asi nejvíce známým afrodiziakem. Obsahuje množství živin a látek, které zvyšují pocity vzrušení. Afrodiziakální účinky čokolády velmi dobře znali Mayové a Aztékové, kteří ji v minulosti používaly pro chvíle spojené s romantikou. Čokoláda se jako afrodiziakum používá až do dnes.

Káva

Káva je přírodní stimulant, který již v malých množstvích dokáže vzpružit tělo i mysl. Její zklidňující vůně spojená s lehce nahořklou chutí vytváří příjemné pocity a tím stimuluje chuť na sex.

Česnek

Přestože je konzumace syrového česneku spojena s nepříjemným dechem, lidé už desetiletí věří, že má léčivé účinky v oblasti sexuální touhy. Látky nacházející se v česneku zvyšují krevní oběh, což je jeden z prvních kroků k sexuálnímu vzrušení. Konzumací česneku poskytnete tělu stimulační účinky, které se odrazí ve vašem sexuálním životě.

Ústřice

Ústřice jsou pravděpodobně jedny z nejpopulárnějších afrodiziak na planetě. Ústřice obsahují několik sloučenin, které v kombinaci se zinkem, jodem, aminokyselinami a omega-3 mastnými kyselinami mají na organismus stimulující vliv. Některé zdroje uvádějí, že sexuální účinek ústřic může být čistě jen ze psychologického hlediska. Na druhé straně, psychologický efekt může být stejně dobrý jako fyzický efekt.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>