UXDE dot Net

5 bylinek, které okoření váš sexuální život

By -

Chcete do svého sexuálního života přidat nějaký extra oheň? Bylinná medicína se již dlouho používá ke zvýšení sexuálního potěšení a potence.

Existují rostliny, o kterých je málo známo, že jsou přírodním afrodiziakem – mohou přímo vyvolat sexuální touhy, také jsou schopny posílit sexuální a jiné orgány k větší radosti a vytrvalosti. Sexuální vitalita se může snížit z různých důvodů, jako je únava, stres, vyčerpání ledvin nebo problémy s cirkulací. Právě tajemství zdravého a bohatého sexuálního života je v ledvinách.

Ledviny jsou vlastně naše nádrž, kde je uložena životní síla a vitalita. Když jsme schopni doplnit ji přímo prostřednictvím správného životního stylu, bylinky a strava mohou uvolnit energii kteréhokoliv orgánu na vyžádání! Zde je 5 bylin pro stimulaci vašeho sexuálního apetitu a výkonnosti.

1. Muira puama
Nic se nevyrovná tomuto silnému sexuálnímu stimulátoru (hlavně s kombinací Catuaby, která je uvedena níže). Tato bylina posiluje pohlavní orgány mužů i žen, dokonce podporuje sexuální apetit mužů, kteří si říkají, že jsou již v tomto směru bezmocní.

2. Catuaba
Nejslavnější ze všech afrodiziackých rostlin. V Brazílii je považována za afrodiziakum s „prokázanou účinností“ a má dlouhou historii bezpečného užívání.

3. Ženšen
Tato bylina je jako pohlavní hormon sám o sobě. Stačí i na nízký sexuální apetit. Ženšen vyvolává vzrušení, zvyšuje vytrvalost a pomáhá přilákat sexuální pozornost toho druhého.

4. Damiana
Také jeden z nejznámějších rostlinných afridiziak a sexuálních tonik je právě tento erotický lektvar. Pomáhá zvýšit náladu a navodit uvolněný stav mysli pro lepší a pohodovější vzrušení.

5. Lycium
Lahodný šťavnatý plod, který vede k posílení sexuální energie a síly. V čínské bylinářské medicíně je toto bylinné tonikum známé jako základní sexuální pomoc pro zvýraznění potěšení.

Pokud se chystáte tyto bylinky vyzkoušet, existuje několik způsobů, jak jít nato. Najdete je v obchodech se zdravou výživou, případně v těch zahraničních, nebo si z nich můžete uvařit čaj, který je velmi efektivní.

Zdroj: mindbodygreen.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>