UXDE dot Net

20 zlozvyků, které vám zkazí vztah

By -

Romantika není jen o bonboniérach na Valentýna. Vyhovující vztah může lidi udělat šťastnými a zdravými. Ale mějte na paměti, že úspěšné vztahy nejsou jen o dúhach a motýlech. Zdravé partnerství vyžaduje komunikaci, respekt a hodně dobrých „návyků“ z obou stran. Takže plánování něčeho speciálního, sledování ex na Facebooku, dusit pocity v sobě, rozdělení dvojitého cheeseburgru každou noc a další zlozvyky mohou udělat z vašeho úžasného vztahu katastrofu.

1. Snažit se zlepšit ho

Neexistuje nic takového jako perfektní osoba, takže nečekejte přílišné změny. Připomeňte mu, že postel je jedna věc, ale radikálně změnit plachost, pochybnost nebo úzkost je druhá. Neignorujte to!

2. Placení nájmu

- může být těžší než zvládnout jiné významné věci. I když je tam srážka hlav, nezabývejte se rodinnými problémy. Kritiku od rodinných příslušníků pociťují lidé depresivněji . Hádka může vzniknout například během slavnostní večeře.

3. Projev sexuálního zájmu na veřejnosti

Přehnané líbání a osahávání může být nepříjemné lidem kolem vás. Držení za ruce a jemné polibky jsou ještě přijatelné. Netřeba to přehánět, zbytek si nechte do ložnice.

4. Hádka na veřejnosti

Jako kdyby příliš mnoho sexuálního zájmu na veřejnosti nebylo dost špatné. Argumentovat na veřejnosti může být trapné. Promluvte si o tom v soukromí, prosím.

5. Vyhnout se hádce

Láska není vždy krásná. Neshody směřují k uskutečnění hádky, ale argumenty mohou být zdravou součástí vztahu. Bez konfliktu neuděláte kompromis. Jen neudělejte z hádky celodenní záležitost.

6. Nemluvíte

Pokud se něco špatného děje, druhá osoba pravděpodobně nemůže číst vaše myšlenky. Pokud problém přijde, zkuste si promluvit o tom v pravý čas. Jedna studie poukazuje na to, že mladé páry, které si říkají své problémy, jsou méně stresované. Lepší než dusit své problémy. A nezapomeňte říct: „Miluji tě.“ Vyjadřování emocí – pozitivní nebo negativní – mohou mít prospěch jakým je pouto.

7. Nezapomeňte odpouštět

Lidé dělají chyby a držet se nenávisti může nejen poškodit vztah, ale může také způsobit nežádoucí stres a úzkost. Pochopení může být snadnější, pokud si uvědomíme, že bude přínosem pro naše zdraví.

8. Špatné načasování diskuse

Konverzace o důležitých otázkách, jako je očekávání od vztahu a finančních omylech mají své místo a čas. Nebavte se o vážných věcech, když někdo stresuje, nebo na konci těžkého pracovního dne a před nějakou párty. Vážný rozhovor třeba začít, když jste oba v pohodě.

9. Vedení skóre

Samozřejmě, vztah by měl být o vzájemném dávání a braní, ale ne o sledování každého malého detailu (například: Zaplatila jsem posledních 6 večeří, tys zaplatil jen 2!). Právě toto může způsobit zbytečné napětí.

10. Být melodramatická

Žádný vztah není perfektní. Nemusíte vytvářet napětí a hádku v každé situaci: Pokud vaše druhá polovička zapomněla vynést smetí, nedělejte hned z toho drama. Zkuste se pár krát nadechnout a řešit problém s klidem.

11. Špehování

Když dva lidé chtějí, aby to fungovalo, důvěra je klíčem. Mějte důvěru svého partnera a respektujte jeho soukromí: Nesledujte mu zprávy, e-maily, nebo zásuvky v ložnici.

12. Dopřejte si méně žárlivosti

Partner, který vám nevěří, může být příznakem většího problému: nejistota ve vztahu. A ženy, které se cítí nejisté ve svých vztazích mohou být vystaveny vyššímu riziku zdravotních problémů, jako je oslabení imunitního systému. Několik rad pro snížení žárlivosti: Vyhněte se Facebooku a dalším sociálním sítím.

13. Neustále porovnávání

Zapomeňte na ex a na porovnávání současného partnera s minulým partnerem. To by mohlo vést k nerealistickým očekáváním.

14. Dělat všechno dohromady

Každý potřebuje někdy být sám (ano, dokonce i beznadějně oddané páry). Samota může dokonce zlepšit vztahy, tak že vám bude společně strávený čas cennější.

15. Nechat to tak

Někdy, když se partneři cítí ve vztahu uvězněni, přibírají, možná proto, že jsou méně fyzicky aktivní. Využijte sílu dvojice a zůstaňte šťastní a zdraví. Mějte více fyzických aktivit!

16. Klamání

Malé bílé lži mohou zničit váš vztah, který by měl být postaven na upřímnosti. Když vám večera nechutnala, řekněte pravdu.

17. Neupřímnost

Nebuďte upřímný, jen když jste se svým partnerem. Dělejte to, co váš naplňuje a dělá vás spokojenými. Stoji vám vztah na dálku opravdu za práci? Je v pořádku, že stále pracujete?

18. Když chybí sebevědomí

Když se ve vztahu necítíte dobře, může to nadělat velké škody: nízké sebevědomí je někdy spojeno s nízkou sexuální touhou, díky níž jsou věci v ložnici méně vzrušující. Buďte aktivní, stanovte si cíle a dokonce úsměvem můžete zvýšit sebevědomí. Ale nezapomeňte, že nezdravý vztah může skutečně snížit sebevědomí, vyhněte se člověku, který vám ho způsobuje.

19. Nezapomeňte, proč jste s ním

Nezapomeňte se ptát sami sebe, proč jste spolu a co očekáváte od vztahu. Chce vás partner požádat o ruku, ale vy chcete zůstat ve vztahu neformální? Být s někým pro nesprávné důvody vytváří kluzký vztah.

20. Neberte ho jako samozřejmost

Vždy je třeba si uvědomit proč milujete právě jeho. Ukázání vděčnosti a věnování pozornosti člověku po vašem boku učiní váš vztah vzácnější.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>