UXDE dot Net

12 kroků k lásce

By -

Chcete aby se do vás chlap zamiloval? Nabízíme vám pár tipů.

1. Dopřejte mu pohled do vašich oči

Ne nohy či prsa, nebo jiná část vašeho těla, ale vaše oči! Váš přímý pohled mu nejen ukáže, že jste zajímavá, může dokonce způsobit to, že se bude cítit s vámi zamilován. Proč? Protože to je chování zamilovaného páru. Studie Zicke Rubina, bývalého profesora na Harvard University v USA zjistili, že zamilovaný pár se díval na sebe 75 % ze zadaného času, zatímco lidé, kteří neměli k sobě náklonnost se dívali na sebe 30 až 60 % z času. Podporujte ho, aby se vám díval stále více do očí, udržujte oční kontakt, tím jeho mozek přivedete k myšlenkám lásky.

2. Buďte jako on

Není třeba, abyste si začali holit bradu, nebo se škrábat mezi nohama, zaměřte se na způsoby, které vám pomohou vytvořit vzájemnou přitažlivost. „Možná si to neuvědomujete, ale každý z nás má přirozenou tendenci vyhledávat lidi, kteří nejenže mají podobné zájmy, ale také používají podobné výrazy obličeje.“ říká Spurr.

3. Nezacházejte příliš daleko

Důvod je jednoduchý: On to bude vědět a to nevěstí nic dobrého pro budoucnost. Mírně změnit své chování je jedna věc, ale předstírat aspekty vaší osobnosti, nebo že rádi hrajete golf a ve skutečnosti ho nesnášíte, bude vést k problémům. Ale neváhejte a vyzkoušejte spolu nové věci, které jste nikdy předtím nedělali. Samozřejmě, pokud to chcete oba. A pokud ne, zkuste ho povzbudit, aby dělal i to, co baví vás!

4. Poflakujte se spolu

Zní to nepravděpodobně, ale není tomu tak. Prožijte čas spolu co nejdéle. „Reklama funguje částečně proto, že opakovaně vás vystavuje výrobku,“ říká Kerner. „Je to stejné s lidmi – čím víc času spolu strávíte, přičemž se bere samozřejmost, že tam je nějaká vzájemná přitažlivost, tím více se budete mít navzájem rádi.“ Jen abyste to nepřehnala.

5. Zmizte

Okey, ne navždy a z celé planety, pouze natolik, aby zjistil, jaké je krásné trávit čas právě s vámi. „Nové páry jsou často ve stadiu, kdy se nechtějí a neumějí od sebe odtrhnout,“ říká Spurr. „Pak může přijít období, kdy nadšené pocity vyprchají. Než se tak stane, udělejte krok zpět a buďte trochu méně dostupná. Najděte si čas i na své přítelkyně.

6. Požádejte o pomoc

„V dnešní době jsou ženy emancipované a muži se cítí méně cenní. Myslí si, že vám nemohou nabídnout více než sex,“ říká Kerner. „Zkuste se na něj více spoléhat, umožní to mezi vámi větší pouto.“ Pokud ho budete potřebovat, budet méně pravděpodobné, že utečete s nějakým jiným chlapem, že jo?

7. Buďte sebejisté

„Žena, která ví, co má ráda a ví co chce, je velmi atraktivní.“ Říká Kerner. Ve skutečnosti, pokud právě taková žena potřebuje muže, cítí se více cennější.

8. Smích

Muži chtějí být spíše zábavný jako silný, chytrý a houževnatý. A důvod je jednoduchý: Ženy milují muže, kteří je baví. „Když lidé mají požitek z našeho zábavného rozhovoru, dává nám to pocit jistoty,“ říká Kerner. Pokaždé, když vidíte chlápka, nechte ho cítit se skvěle, přenese ten pocit i na vás. Budete na půl cestě k lásce.

9. Buďte dobrými přáteli

Tento fakt je velmi důležitý, ale z nějakého důvodu bývá často ignorován. Fakt je, pokud chcete muže, který si vás bude vážit, přátelství je základ. Když jsou v práci nebo s přáteli, chtějí být konkurenceschopný, ale když je s vámi, chce mít pocit bezpečí. Čím více si ho ceníte, tím více si bude cenit i on vás.

10. Krmte ho

Cesta k srdci člověka vede přes žaludek. Proč by žena měla krmit svého muže? A proč vás nemůže krmit on? No, faktem je, každý, ať už jste muž, žena, pes nebo kočka, milujete být krmen. Podle neoficiálního průzkumu, muži oceňují dobře připravený steak sendvič nebo bagetu se smaženou cibulkou a houbami, spolu s ledově studeným pivem, samozřejmě.

11. Milujte ho

Láska je oboustranná věc. Nemůžete očekávat, že vás miluje, pokud opravdu nemilujete vy jeho. Zeptejte se sebe samé, co k danému chlapovi cítíte. Akceptujete ho, takového jaký je? Vážíte si vše, co pro vás dělá? Máte pocit, že je váš nejlepší přítel a můžete se na něj spolehnout ve všech věcech? Pokud ne, on to vycítí a nastane problém pochybností.

12. Mějte ráda samu sebe

Je to první a poslední krok k tomu, abyste svého vyvoleného okouzlily. Říká se, že pokud nebudete mít ráda samu sebe, nebudou mít vás rádi ani ostatní. Rovněž to chodí iv lásce. Nikdo vás nebude milovat, pokud nebudete se sebou spokojená a ztotožněna. „Znát samu sebe s vědomím, že jste společenská, vtipná, laskavá, bystrá, v pohodě pod tlakem, empatická… je první krok k tomu, abyste se začali mít ráda,“ říká Kerner. Postavte se do situace, kdy můžete zazářit a on určitě uvidí světlo světa.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>