UXDE dot Net

Krásný vzkaz od Ashlee Wells Jackson

By -

„Nesoustřeďme se na krásu, ale na to, jaké skutečně jsme.“

Americká fotografka Ashlee Wells Jackson je zvyklá fotografovat krásné ženy. Sama říká: „Každý den mám ve svém studiu tyto nádherné, silné, úžasné ženy, ale každá z nich má krásné kosmetické problémy.“ Svým projektem 4th trimestr Bodies Project se snaží změnit pohled světa a společnosti na větší křivky. Chce, aby se ženy nedívali na krásu, ale nato, jaké opravdu jsou.

Pohled společnosti

Určitě jste si i vy řekli, že chcete vypadat chudě a tak krásné, jako super ženy v časopise. V dnešní době jsou ženy bombardovány médii, jak mají vypadat. Žijeme v moderním světě, který nám nabízí obraz na sebe sama a na obraz lidí, kteří se nám líbí. Snažíme se vypadat jako oni. Dává nám pravidla, jak bychom měli vypadat. Tím pádem nevíme vnímat a vážit si sebe takového, jací jsme a chceme to změnit. Na obálkách časopisech vidíme vyretušované a vyhublé modelky. To vše však není pravda.

Těch pár kilo po porodu…

My ženy víme, že nejtěžší jsou shazovány kila po porodu. Ashlee oslovila odvážné maminky, které se nestyděli za své křivky a postavili se před objektiv ve spodním prádle téměř po porodu. Aby fotografie byly naprosto dokonalé a krásné, maminky se fotili i se svými ratolestmi. Ženy na fotografiích nejsou dokonalé, ale přesto se rozhodli, že ukážou své strie, nedokonalé bříška a prsa po kojení.

ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (3) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (6) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (10) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (17) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (18) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (21) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (23) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (25) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (31) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (35) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (42) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (43) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (47) ashlee-wells-jackson-projekt-zeny-po-porode (48)

Zdroj: huffingtonpost.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>