UXDE dot Net

Školní autobus se změnil na koleje

By -

Zdá se, že někdo udělal to, po čem jsme vždy tajně toužili: koupit si autobus, vytrhnout pár židlí, nahradit jich postelemi a procestovat svět s rodinou a přáteli. Seznamte se s Hankem, studentem architektury, unaveným kreslením budov, které by nikdy nemohly existovat, pro klienty, kteří byli imaginární a s detaily, které nechápal. Rozhodl se, že udělá práci, která bude reálná. Ačkoliv „dům“ není úplně obyvatelný, byli byste překvapen, kolik obývacího a skladového prostoru může být vytvořeno na 225 čtverečních stop.

Nábytek autobusu je z jednoduchého dřeva a podlaha je vyrobena z předělané podlahy posilovny. Celý nábytek je uložen tak, aby nepřesahoval okenní linii. Okna byly problémem pro soukromí, ale na druhé straně je celý autobus prosvětlený. Hank proto vytvořil skvělé řešení. Postavil průsvitné izolační panely do stěn, které jsou přidržovány magnety. Vytvořil tak soukromí a také izolace zachovává možnost přirozeného osvětlení a panoramatický výhled. Do autobusu byly přidány 2 střešní okna, které dodávají velké množství přírodního světla. Kabinka řidiče se moc nezměnila, ale je oddělena zatahovacími panely. Hank dal barevnost autobusu do standardní hnědé. Posezení je velmi univerzální a zabírá šířku 4 oken. Posezení blíže k přední straně se dá změnit, aby se dalo na něm ležet a spát. Sedadla u zadní straně autobusu se dají zvednout tak, aby se dalo pracovat a jíst. V zadní části autobusu se nacházejí 2 úzké postele po stranách. Mají velký úložný prostor. Postele se dají spojit a vytvoří tak luxusně velký prostor na spaní. Kuchyňa zahrnuje čerpadlo, umyvadlo a nějaké skladovací skříně. Chladnička a plynový sporák budou instalovány v budoucnosti.

bus-home-1-600x400 bus-home-driver-seat-4-600x400 bus-home-exterior-5-600x400 bus-home-skylight-3-600x400

Zdroj: home-designing.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>