UXDE dot Net

Podzimní sledování filmů

By -

Přichází podzim a spolu s ní i premiéry nových filmů. Na co se můžete těšit? Kromě thillerů a kvalitních dramat vás čekají domácí i zahraniční svěží komedie a filmy plné lásky a romantiky. Prohlédněte si náš podzimní výběr.

Život té druhé

Francouzská romantické drama a komedie v jednom, kde příběh patří mladé ženě Marii, která prožívá lásku na první pohled s Paulem. Po vášnivé noci se Maria probudí a zjistí, že si nedokáže vzpomenout na svých předchozích deset let života. Překvapená se dozvídá, že se provdala za Paula a jejich manželství upadá. Zjistí, že je matkou malého chlapce, je majitelkou velké národní společnosti a vlastní nádherný byt s výhledem na Eifellovu věž. Stále však netuší, jak se to všechno stalo. Příběh zkoumá Mariinu amnézii až do chvíle, kdy si začne uvědomovat, jakou byla mladou přelétavou dívkou, která šla za svými sny, dokud se stala ženou v manželství a v mateřství .

Lore

Německo-australská a britská poválečná drama, která vypráví o mladé Lore. Její rodiče byli uvězněni americkými a sovětskými vojsky a ona byla ponechána osudu. Dívka přebírá odpovědnost za svých čtyř mladší sourozenců a vede je z Bavorska přes zničenou krajinu na sever do bezpečí k babičce. Trasa dlouhá asi 900 km je plná překážek a poválečných podmínek. Po cestě potkávají tajemného a fascinujícího Thomase, vyčerpaného židovského uprchlíka, o jehož minulosti nikdo nic neví. Má Lore Thomasovi důvěřovat ? Přežije skupinka lidí pouť přes lesy a polí? Příběh Lore nás žádá zamyslet se nad podstatou lásky, viny a odpuštění ve válkou zničeném světě.

Lásky Don Jona

Americká komedie o mladém muži z New Jersey, jehož závislost na internetovém pornu brání v navazování skutečných láskyplných vztahů. Neodolá mu žádná žena, ale on se raději spokojí díváním se do obrazovky. Don Jon, jak ho volají kamarádi, se snaží najít lepší sexuální život a nakonec mu v tom pomůže vztah s dvěma odlišnými ženami, kde pochopí, jak má vypadat skutečná láska.

Donšajni

Česká komedie o vášni k životu, hudbě a k ženám. Divákům odhalí svět opery zbavený pozlátka a jakéhosi skla, přinese příběh o lásce, zklamání a milovaní a o celoživotní slabosti pro operní zpěvačku. Režisér Jiří Menzel opět představuje film s humorem a nadsázkou .

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>