UXDE dot Net

Očekávané album od Birdy je venku

By -

Uběhlo 18 měsíců od prvního debutového alba 17-leté talentované zpěvačky Birdy z Hampshire, na kterém byly přezpívané písně některých kapel jako například Shelter nebo Skinny Love. Svým výrazným hlasem s krásným zbarvením se jí podařilo dostat na vrchol a album získal několik nadšených recenzí. Do světla současných dnů se dostalo její druhé očekávané album s názvem Fire Within. Originální je už jen svými lyrickými texty, které napsala Birdy. Celé album s 11 skladbami je strhující, jako první byl venku singl Wings. Nechybí ani dech beroucí klavírní balady s dramatickým vývojem jako No Angel a Light Me Up. Pocit zranitelných momentů je místy více než v předešlém albu, zejména v písni Words as Weapons nebo All About You. Koneckonců, tomuto albu to prospívá. Neuvěřitelnou schopnost zachycovat emoce a nejjemnější vokální a instrumentální prvky má autorčina osobní skladba Heart of Gold.

Fanoušci se potěší i odvážným novým směrem, z nichž vychází neuvěřitelná síla. Bluesová poezie ustupuje a tempo se přidává ke sboru, ze kterého Birdy vytáhne bohaté vokální výkony. Ve skladbě All You Never Say kombinuje beaty se zvučným klavírem, tento mix je chladný a zároveň příjemně hřejivý, tak jak zpívá Birdy – Vše, co si nikdy neřekl, je to, že mě miluješ.

Birdy by nebyla Birdy, pokud by o sobě neměla pochybnosti a netvrdila by: „Nikdy jsem skutečně nevěděla, co je dobré a co ne. Dělám jen to, co miluji a tím jsem si jistá.“ My si však dovolujeme říct, že album Fire Within je více než dobré, je fenomenální.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>