UXDE dot Net

Janelle Monáe otevřela druhé album

By -

Namísto mrazivých tónů od mladé talentované zpěvačky Janelle Monáe z jejího debutového alba z roku 2010, jsme se nyní dočkali alba s názvem The Electric Lady, které nám více hovoří o samotné autorce. V lyrických textech se představí osobní bolesti, celkový dojem je ale volný, pohodový a více „fyzický“, než předešlé album. Janelle se tentokrát více zajímala o tanec, lásku, sex a svobodu, z čehož vyplývá i název alba. Jak sama o sobě říká, našla způsob, jak šílet. Pomocí hudby. K obsahu patří i krásné duši hladící balady, které jsou postaveny na bohatých jemných melodiích a jazzových modulacích. Celkově však nezpívá o vyhánění vlastní bolesti, která bude nad ní ještě dlouho stát, zpívá o využití času pro věci, které umí dělat nejlépe.
Na track listu najdete songy jako Dance Apocalyptic, Primetime, Can’t live without your love, Sally Ride nebo Q.U.E.E.N., ve které si zazpívala i Erykah Badu.

 

Zdroj: pitchfork.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>