UXDE dot Net

David E. Talbert představuje novou komedii

By -

Americký dramatik, direktor a scenárista David E. Talbert přichází s novou romantickou komedií Baggage Claim. Příběh vypráví o krásné ženě Montaně (Paula Patton), která je jediná v celé rodině stále svobodná a bez snoubence. Toho si chce najít ještě předtím, než se vydá její mladší sestra. Rozhodně se jít na 30-denní a 30 tisíc mil dlouhý výlet, aby našla svého vyvoleného. Během expedice pozná několik potencionálních nápadníků, kteří se budou snažit získat si její srdce. Pro kterého se Montana nakonec rozhodne a přiveze ho domů jako svého nového snoubence?

Talbert kromě tohoto zmiňovaného filmu napsal romantické komedie jako What my husband doesn’t know, What goes around comes around, Suddenly Single nebo First Sunday. V Baggage Claim si kromě Pauly Patton zahrají Taye Diggs, Jill Scott, Derek Luke, Adam Broody a mnozí další.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>