UXDE dot Net

Neuvěřitelná Red Beach v Panjin

By -

Písek je asi první věc, která přijde na mysl, když přemýšlíte o pláži. Nicméně toto není takový případ. Panjin Red Beach v Číně, která je, ve skutečnosti, červená, ale ne z písku. Tyto jevy jsou způsobeny typem plevelů moře Sueda. Začnou růst během dubna a května, a pak zůstanou svítit v létě na zeleno, na podzim se promění do červené.

The Red Beach se nachází na největším močále na světě. Hostuje zde největší ekosystém: oblast se stala domovem více než 260 druhů ptáků a téměř 400 druhů divokých zvířat. Můžete zde najít ohrožené druhy jeřábů jako Crown Cranes a Black beaked Gulls, což je důvodem, proč je tato oblast stále nazývaná jejich domovem. V zájmu zachování bezpečného ekosystému, oblasti byla udělena státní úroveň ochrany v roce 1988. I když je většina pláže nepřístupná pro veřejnost, existuje její malá část, která je pro turisty otevřená. Můžeme vás ujistit, že obrázky nejsou příkladem infračervené fotografie. Je to prostě jen jedno z míst, které jen lze těžko uvěřit, že vůbec existuje.

untitled29 panjin-red-beach-china-4 panjin-red-beach-china-10 panjin-red-beach-china-1 panjin-red-beach-china-3

Zdroj: boredpanda.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>