UXDE dot Net

Moderní migrace v Keni

By -

Sir Richard Branson chtěl zvýšit údiv na pastvinách Maasai Mara a novém safari táboře, a to nejen na putování pakoňů. V kempu, který se nachází v Motorogi Conservancy v Keni, leží vnitřní ekosystém jedné z nejznámějších afrických rezervací, který se táhne od jižní Keni do Tanzanie.

Každoročně v červenci zde migruje kolem milion pakoňů na sever od Serengeti dál na jih a do Maasai Mara. Jeden způsob, jak vidět tento úžasný pohled zblízka, jsou nové stanové ubytování s balkony, které vytvořil Branson a otevřel je toto léto. Mahali Mzuri Safari Camp je 12 futuristických stanových domků v různých velikostech. Některé jsou vhodné pro rodiny a všechny mají přístup do tzv. nekonečného bazénu. Samozřejmě, všechny mají nádherný zmiňovaný výhled na velkou migraci, včetně pakoňů, zebrí, gazelí a dalších afrických zvířat.

mahali mahali2 mahali3 VLE-Mara---Render2-(2)

Zdroj: cntraveller.com, mahalimzuri.virgin.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>