UXDE dot Net

Kington Walking Festival

By -

Městečko Kington funguje jako centrum procházek a je ideální destinací pro ty, kteří milují širé nebe a rozmanitou přírodu. Přesto, že je nejmenší ze všech míst v britském Herefordshire, síť turistických stezek čeká na objev. Podzimní Kington Walking Festival zve lidi, aby se staly součástí 32 různých procházek a tras, které jsou pro lenivce i náročné s úsměvem zvládnutelné.

V programu se Kington Walking Festival zaměřuje na některé krásné vyrůstající stromy a na chůzi kolem Kingtonu, která se nazývá Trees Of the World Walk. Tato prohlídková chůze začíná již tento čtvrtek 19. září a startuje od krásných zahrad Hergest Croft. Můžete zde najít více než 5,000 vzácných stromů a keřů. Zahrady se proslavily díky tomu, že je v nich zasazena jedna z nejlepších sbírek stromů a keřů ve Velké Británii, která se rozkládá na 70 arech.

Když se projdete v zahradách v srdci The Welsh Marches, můžete se těšit na barvy časného podzimu. Pak můžete objevovat tradiční ovoce a zeleninu v Kitchen Garden a ponořit se do hlubin historie při chůzi přes středověký Park Wood, který má odlehlé údolí s dubovým dřevem, kde se také rozkládají obří rododendrony a exotické stromy na 30 arech.

Při procházce vás budou provázet zahradní majitelé jako jsou Elizabeth Banks, prezident Emeritus RHS, Lawrence Banks nebo bývalý pokladník RHS, vrchní zahradník Stephen Lloyd.

Zdroj: gardensillustrated.com, kingtonwalks.org

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>