UXDE dot Net

Dovolená na Maledivách

By -

Maledivy jsou známé svými plážemi bílých písků a pozitivně naladěných místních obyvatel, kteří vzkvétají úsměvem. Ryby zde vesele plavou v teplých vodách Indického oceánu, počasí je jako sen a skvělé paprsky slunce se neumí dočkat, až obejmou své návštěvníky. V dávných dobách Maledivské břehy vítali ztracených cestovatelů. Vítají je i dodnes, nejen těch ztracených, tyto břehy poskytují nebeské útočiště pro lidi z celého světa. Jsou ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo samotnou svatební cestu.

Pokud má být dovolená nebo líbanky oslavou lásky v intimitě, někde na samotě v soukromí a v krásném prostředí, Maledivy jsou na to jako stvořené. Existuje nekončící řada způsobů, jak vás kouzlo ostrova oslní jako pár. Večeře pod hvězdami s občasným zablikáním svíček, které vás ujistí, že jste v reálném světě, odvážný útěk na nedaleký neobydlený ostrov, kde budete celý den sami, nebo jen lenošení v soukromém bungalovu, kde můžete pozorovat nekonečné tyrkysové vody, zatímco se vaše tělo léčí v lázeňské místnosti.

Také byste si mohli zvolit plavání kolem malých domků nebo potápění se s maskou a ploutvemi do krásných a zářivých útesů. Je to zážitek, který budete chtít zažít znovu a znovu i po tom, co se vrátíte domů. Společně se pobavte a vychutnejte si soutěž na výletě nočního rybolovu tím, kdo ryb chytí více. Nezapomeňte se přitom nabažit nádherného západu slunce. Příroda se kvůli vám pohraje s barvami, abyste si vaše chvíle a lásku pamatovali po zbytek života.

I vám se líbí ta představa? Úžasné chvíle ve dvojici nemusíte zažívat jen jednou, tyto kouzelné ostovy vám dají nové a nové zážitky pokaždé, když se sem vrátíte.

capital-of-maldives-male-aerial maldives-beaches-luxury-best-3 maldives-beaches-luxury-best-4 maldives-best-resort-places-to-stay-8 maldives-best-resort-places-to-stay-10 maldives-best-resort-places-to-stay-12 maldives-best-resort-places-to-stay-13 maldives-best-resort-places-to-stay-14 romance_at_the_Beach Underwater

Zdroj: visitmaldives.com, twistedsifter.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>