UXDE dot Net

Bydlení v kostce – Living Cube

By -

Ve světě je známo již mnoho způsobů, jak co nejlépe vyřešit bydlení v malém prostoru. Ale přidat tam další úložiště, kancelář nebo dokonce pracovní studio? Nemožné! Lidé o tom jen mluví a sní. Švýcarský designér Till Konneker se však pohrál i s realizací a vymyslel jednoduchý nápad, kam uklidit krabice plné sbírek s nahrávkami nebo každodenní potřeby jako je oblečení. Výsledek je úžasný!

Living Cube je úložiště ve tvaru kostky / kvádru, který vám pomůže udržet pořádek, zpříjemní estetiku bydlení a okouzlí vaše návštěvníky.

Kostka poskytuje obrovské množství prostoru a přitom její velikost nepohlcuje celý byt. Namísto toho funguje jako kontaktní místo pro návštěvníky. Designér ji položil do rohu místnosti, takže podlahová plocha zůstává stále vzdušná.
Z jedné strany kostky jsou dveře dostatečně velké na procházení a snadný přístup ke všem věcem, které jsou uvnitř uloženy. Horní část kostky je využita také, autor z ní udělal odpočinkovou střechu pomocí tenkého matrace, střecha je pohodlná na čtení a také využívána jako lůžko pro hosty. Zpřístupněna je jednoduchým žebříkem.
Protože je kostka umístěna pod okny, je na ní dostatek světla a pozoruhodný výhled. Z čelní strany má kostka police na knihy, televizi a i šatní skříň. Police jsou výhodou, protože jejich výška a umístění se dá nastavit podle potřeby.
Till Konneker navrhl tento prostor k uspokojení svých potřeb jako úložiště, do funkčnosti a krásné skutečnosti ho otočil Remo Zimmerli z tesařské společnosti Holzlabor.

1-modern-rustic-studio-apartment 2-walkin-stand-alone-closet 4-lofted-guest-bed-600x898 5-lofted-basement-reading-nook-600x898 6-studio-apartment-storage-options-600x898 9-vinyl-storage-cube-600x400 10-creative-storage-options-600x898 12-dark-wood-finish-600x898

Zdroj: home-designing.com

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>